Členové fotoklubu

FOKR již od roku 2006 spojuje fotografické nadšence z Kladna a okolí. A proč to děláme? Každý tak trochu po svém a z jiného důvodu :-)

Jitka Černohorská 
Fotografie je pro mě výzvou. Postupně odhaluji všechny technické schopnosti svého fotoaparátu a vyrážím s ním na lovy beze zbraní.Iva Dubská 
Fotím ráda různá témata a motivy, prostě mě to baví :-)


Petr Dubský 
Při focení jsem schopen zapomenout na všechna příkoří, které si my lidé, sami sobě způsobujeme.


Marek Garamszegi


Tereza GaramszegiIvo Habran 
Fotím, co mě napadne. A napadá mě toho spoustu, a proto rád fotím všechno, co je krásné. Ženská krása, úžasná krajina, neuvěřitelné makro a černobílý svět.


Petr Hammerbauer
Fotoaparát s sebou nosím kdykoli to jen jde. Rád dělám portrétní fotografie. Fascinují mě proměny města a lidí v něm. Láká mě noční obloha, rostliny a také psi - naši věrní společníci.


Michaela Horáková
Fotografií chci vědomě zachycovat věci zvláštní, abstraktní a překvapující. Ale často to, co mě právě nejvíce zaujme, vznikne úplně náhodou.


Jiří Lukáš
"Baví mě souboj s časem, vyrvávat mu z jeho hladových čelistí okamžiky, místa a lidi, kteří by jinak zůstali zapomenuti a rozdrceni v jeho nelítostném soukolí."Oldřich Jeřábek


Petr Koblížek
Zabývám se výtvarnou fotografií a focením přírody. Snažím se objevovat krásy, které nám příroda poskytuje a ty potom zachytit ve svých fotografiích. Pohled na svět hledáčkem fotoaparátu je prostě senzační.Pavla Sirůčková
Focení je pro mě jedna z dalších možností výtvarně se vyjádřit...
Nejraději fotím dívky a ženy. Ráda si focení dopředu promýšlím a připravuji, ale nebráním se ani momentální náladě a nápadu. Také mě baví fotit reportáže z různých akci a vnést do nich svůj úhel pohledu :-)
Lenka Šeborová 
Fotím, protože výsledek této činnosti považuji za jednu z nejzábavnějších forem neverbální komunikace mezi lidmi. "Fotím, aby se mi lépe žilo"
Luděk Švorc
Proč fotografuji? Nevím. Jde to samo. Je to opojné, jako když piješ víno a chutná ti.